Program

PO OBA DNY PROBÍHÁ

  • soutěžní degustace uzeného 8 uzenářství; degustace je ZDARMA; vítěz bude pasován na "Krále moravských uzenářů 2018"
  • moravská zabíjačka; každý platící návštěvník má jednu porci ovarové polévky ZDARMA
  • prohlídka hradeb a vyhlídková věž, vstup je ZDARMA
  • řemeslný trh
  • dětský program v "dětském světě"
  • vystoupení cimbálky ve vinařském stanu a lidová muzika v kovárně
  • "udělej si sám" - vlastnoruční výroba klobásek návštěvníky pod vedením mistra uzenáře
  • samoobslužný fotokoutek

POUZE V NEDĚLI

  • moravskou uzenou haute cuisine připravuje přední brněnský šéfkuchař Richard Hartinger, chef executive Maximus Resort Brno
  • řízená degustace moravských vín - dopolední a odpolední kolekce vybraných vín (vždy 7 vzorků) pod vedením moravského sommeliéra Libora Nazarčuka; POUZE 20 MÍST NA KAŽDOU DEGUSTACI, NA JEJÍM KONCI NEOBVYKLÝ ZÁŽITEK


PROGRAM PODROBNĚ


MODERUJE JIRKA REJZEK SE SVÝM HOSTEM PETREM ERINEM KOVÁČEM

SOBOTA 3.3. 2018

9:30 OTEVŘENÍ AREÁLU

10:00 PŘEDÁNÍ KLÍČŮ OD HRADU A ZAHÁJENÍ SLAVNOSTÍ

10:10 JAK SE CO DĚLÁ - řeznická škola s firmou Hadač a Zapletal

10:35 UZENÁŘSTVÍ A VINAŘSTVÍ SE PŘEDSTAVUJÍ

10:45 KUCHAŘSKÁ SHOW 1 - vaříme z místních surovin s prezidentem Culinary Clubu ČR Petrem Erinem Kováčem

11:30 UZENÁŘSTVÍ A VINAŘSTVÍ SE PŘEDSTAVUJÍ

11:40 JAK SE CO DĚLÁ - jak na paštiky poradí firma Paštika Boženka

12:00 VEVEŘÍ OPEN - soutěž jedlíků, půl kila buřtů na čas

12:30 JAK SE CO DĚLÁ - řeznická škola s firmou Hadač a Zapletal

13:00 UZENÁŘSTVÍ A VINAŘSTVÍ SE PŘEDSTAVUJÍ

13:15 KUCHAŘSKÁ SHOW 2 - vaříme z místních surovin s prezidentem Culinary Clubu ČR Petrem Erinem Kováčem

14:00 UZENÁŘSTVÍ A VINAŘSTVÍ SE PŘEDSTAVUJÍ

14:15 JAK SE CO DĚLÁ - Rolls Royce mezi vepřovým - Přeštické prase v podání společnosti Divoké farmy

14.45 KUCHAŘSKÁ SHOW 3 - vaříme z místních surovin s prezidentem Culinary Clubu ČR Petrem Erinem Kováčem

15:15 VYJÍMÁNÍ TEPLÉHO UZENÉHO Z UDÍRNY s veřejnou ochutnávkou

15:45 LOSOVÁNÍ ANKETY - vyhrajte jednu z pěti cen

16:15 KONEC OFICIÁLNÍHO SOBOTNÍHO PROGRAMU

17:00 ZAVÍRÁNÍ AREÁLU


NEDĚLE 4.3. 2018
- MYSLÍME NA MILOVNÍKY JÍDLA A VÍNA


9:30 OTEVŘENÍ AREÁLU

10:00 UVÍTÁNÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ

10:05 JAK SE CO DĚLÁ - řeznická škola s firmou Hadač a Zapletal

10:20 UZENÁŘSTVÍ A VINAŘSTVÍ SE PŘEDSTAVUJÍ

10:30 JAK SE CO DĚLÁ - Rolls Royce mezi vepřovým - Přeštické prase v podání společnosti Divoké farmy

10:40 UZENÁŘSTVÍ A VINAŘSTVÍ SE PŘEDSTAVUJÍ

10:45 KUCHAŘSKÁ SHOW 1 - přední brněnský kuchař Richard Hartinger, chef Maximus resort Brno "vaří dopolední uzenou Moravu"

11:30 DEGUSTACE VÍN - řízená ochutnávka dopolední kolekce vín s předním moravským profesionálním sommeliérem Liborem Nazarčukem

12:00 VEVEŘÍ OPEN - soutěž jedlíků, půl kila tlačenky na čas

11:20 UZENÁŘSTVÍ A VINAŘSTVÍ SE PŘEDSTAVUJÍ

12:30 JAK SE CO DĚLÁ - řeznická škola s firmou Hadač a Zapletal

13:00 KUCHAŘSKÁ SHOW 2 - přední brněnský kuchař Richard Hartinger, chef Maximus resort Brno "vaří odpolední uzenou Moravu"

13:45 DEGUSTACE VÍN - řízená ochutnávka odpolední kolekce vín s předním moravským profesionálním sommeliérem Liborem Nazarčukem

14.30 VYJÍMÁNÍ TEPLÉHO UZENÉHO Z UDÍRNY s veřejnou ochutnávkou

15:00 LOSOVÁNÍ ANKETY- vyhrajte jednu z pěti cen

15:30 VYHLÁŠENÍ KRÁLE UZENÁŘŮ 2018

16:00 KONEC PROGRAMU

16:30 ZAVÍRÁNÍ AREÁLU, UKONČENÍ SLAVNOSTÍ MORAVSKÉHO UZENÉHO 2018

změna programu vyhrazena